Teavitus
  • Joom!Fish extension not installed correctly. Plugin not executed
  • Joom!Fish extension not installed correctly. Plugin not executed

Maximum KV Group OÜ

Kui Te soovite müüa Teie omanduses olevat kinnisvara, vahetada ta muu kinnisvara vastu või soovite omandada uue kinnisvara, võtke meiega ühendust ning me pakume Teile kõige paremaid lahendusi vastuvõetavate hindadega!

Maximum KV Group OÜ on firma, mis hindab kvaliteetset teenindust ning korralikust ja heatahtlikkust töös oma klientidega.

Meie firma tegevusaja jooksul oleme me omandanud väga hea maine nii klientidelt, kes soovivad kasutada meie firma teenuseid ning soovitavad meie firmat oma sõpradele ja tuttavatele, kui ka meie kolleegidelt. Me oleme teavitanud endast kui aktiivselt arenevast firmast, kellega on kerge ja mugav koos töötada.

Meie firma kinnisvaramaaklerite pikaaegne töökogemus, nende poolt kinnisvaraturu hea tundmine, maaklerite kõrge kutsemeisterlikkus ja usaldatavus annavad meile julguse pakkuda ennast koostööpartnerina, kellega koos Te võite realiseerida oma ideid. Me hindame väga Teie aega ning oleme valmis kuulama ära ükskõik millised Tie soovid kinnisvara suhtes. Soodsad hinnad ning meie firma poolt osutatud teenuste eest tasumine pärast tehingu sooritamist pakuvad Teile täiendavaid mugavusi.

Maximum KV Group OÜ tegutseb edukalt kõigis Tallinna linnarajoonides, Harjumaal ning Lääne-Virumaal.

Loodame, et meie portaal htp//www.maximum.ee/ osutub samuti Teile kasulikuks abivahediks informatsiooni otsingutes sobiva kinnisvara leidmisel.


 

Maximum KV Group OÜ, Punane 16, 13619 Tallinn, Tel. +372 6356 087